Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/beyo/domains/yaidea.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Bezpieczeństwo czyli ogrodzenia systemowe - Ya Idea!

Bezpieczeństwo czyli ogrodzenia systemowe

ogrodzenia systemowe

Każdy rodzic chciałby aby jego pociecha spędzała na dworze dużo czasu. Wiadomo, że jeśli ktoś mieszka na wsi jest to wręcz nieuniknione, że dzieci zaraz po szkole wybiegają na dwór bawić się z innymi dziećmi z sąsiedztwa. Czas płynie tam wolniej, a nikt nie boi się również chociażby o kradzieże. . Jednak inaczej sytuacja ma się w miastach.

 

Ogrodzenia systemowe są łatwe

 

ogrodzenia systemoweNie trudno tam o niebezpieczne zdarzenie. Zatłoczone ulice, hałas. Nie ma atmosfery do zabawy, a spędzanie czasu na świeżym powietrzu bywa męczące dla dzieci, dla rodziców obawiających się o bezpieczeństwo swoich dzieci, którzy nie mogą spuszczać ich z oka choćby na chwilę. I w tej sytuacji pomocne są dla nas wszystkich place zabaw. We Wrocławiu, jeden producent ogrodzeń wykazał się chęcią pomocy, zaproponował wybudowanie swoistej sieci placów zabaw, przy współpracy z Urzędem Miasta. Wystosował ofertę na ogrodzenie tychże placów, oferta ta zakładała 50% obniżkę cen. Stało się to bodźcem do działania dla władz miasta. Podjęli decyzję o wybudowaniu 10 placów zabaw na terenach miasta najbardziej „szarych”, gdzie nie ma wiele zieleni i możliwości na wypoczynek. Najważniejsze stało się, aby place były bezpieczne dla dzieci. W tym celu zastosowano ogrodzenia panelowe. Wzbogaciły one również wygląd otoczenia, co było dla wszystkich ważne. Ogrodzenia systemowe, mają to do siebie, że są łatwe do konserwacji, która jest tania, co było ważne dla władz, które konsultowały wybór ogrodzeń z producentem.

Należy pamiętać o tym, że plac zabaw ma być miejscem, w którym dzieci jak i również rodzice odpoczną od codziennego zabiegania i zgiełku w bezpieczeństwie. Dlatego konserwacja i przeglądy ogrodzeń muszą odbywać się minimum raz na trzy miesiące.