Czym wiercić szybko i sprawnie

wiertarka hitachi

Każdy właściciel mieszkania czy domu jednorodzinnego co jakiś czas staje przed decyzją – przeprowadzać remont czy nie? Każdemu z nas zależy na odświeżeniu wnętrza, chcemy, aby nawet po upływie długiego czasu wyglądały dobrze. Najlepszym sposobem na to jest wykonywanie drobnych prac remontowych, które w prosty sposób pozwalają zmienić oblicze pomieszczenia.

Wiertarki od Hitachi

wiertarka hitachiMożna na przykład pomalować ściany na inny kolor, pomyśleć o innej podłodze, wymienić drzwi i tak dalej. Takich prac remontowych jest naprawdę mnóstwo. Wiele z nich wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, dlatego przed przystąpieniem do prac, zadbajmy o niezbędne wyposażenie. Pamiętajmy, że obecnie klasyczne narzędzia stanowią już przeżytek, gdyż o wiele lepszym rozwiązaniem są elektronarzędzia. Dzięki nim możemy liczyć na fantastyczny efekt końcowy, bez zbytniego przemieszczania się. Urządzenia takie pracują bowiem na energii elektrycznej, wysiłek z naszej strony jest więc minimalny i polega jedynie na prowadzeniu narzędzia. Oczywiście branża elektronarzędzi jest niezwykle szeroka, ciężko więc mówić o wszystkich proponowanych urządzeniach. Zawęzijmy więc perspektywę. Spójrzmy jedynie na urządzenia akumulatorowe do wiercenia. Dobrym przykładem wysokiej klasy narzędzia tego typu jest wkrętarka hitachi ds14dcl.

wiertarka hitachiNie bez powodu producent ten jest uznawany przez wiele osób za lidera branży elektronarzędzi. Jego urządzenia charakteryzuje bowiem najwyższa jakość uzyskana przy zachowaniu przystępnej ceny. Taki model wiertarki sprawdza się zarówno przy drobnych pracach remontowych w domu czy garażu, jak i w profesjonalnych zastosowaniach. Wszystko dzięki nowoczesnemu silnikowi z systemem chłodzenia – dzięki czemu nawet mimo intensywnej pracy silnik nie przegrzewa się i urządzenie nie wyłącza się. Zapewnia to nam bezpieczną, szybką i skuteczną pracę. Również elektryczny hamulec pozwala na zwiększenie efektywności pracy. Te podzespoły umieszczono zaś w kompaktowej obudowie. Antypoślizgowy materiał na rękojeści zapewnia użytkownikowi najwyższy komfort i pozbawia nas obaw związanych z zagrożeniami wynikającymi z użytkowania. Nie ma opcji, aby urządzenie nam się ześlizgnęło – antypoślizgowa rękojeść zapewnia idealne warunki pracy.

Dodatkowo jest to urządzenie, które posiada możliwość regulowania obrotów. Niska prędkość obrotowa to od 0 do 400 obrotów na minutę, wysoka zaś – do 1500 obrotów. Możemy więc bez problemu dopasować działanie urządzenia do własnych potrzeb. Możemy wiercić w drewnie, w cegle, jak i w stali.