Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/beyo/domains/yaidea.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Dlaczego warto postawić na nowoczesność? - Ya Idea!

Dlaczego warto postawić na nowoczesność?

projektowanie wnętrz

Po kilku latach od remontu czasami zastanawiamy się, co nami kierowało, kiedy wybieraliśmy ten kolor ścian lub kiedy decydowaliśmy się na taki wystrój.

Projektowanie nowoczesnego wnętrza

Projektowanie wnętrzStolik kawowy, który nam się spodobał w sklepie meblowym, zupełnie nie pasuje stylem do salonowej witrynki, którą z kolei dostaliśmy od teściów. Wybieraliśmy rzeczy, które nam się podobają, zupełnie nie zwracając uwagi na to, jaki efekt tworzą w całości. Zobaczyliśmy to dopiero po czasie. Ale jeszcze nic straconego – zawsze bowiem można zdecydować się na szybkie projektowanie wnętrz w Nowym Sączu. W ten sposób błyskawicznie zmienimy styl swojego mieszkania. A to dzięki doświadczonym architektom wnętrz, którzy stworzą dla nas indywidualny projekt wystroju. Choć w architekturze wnętrz wyróżnić można wiele różnych stylów, obecne trendy wnętrzarskie dużo uwagi skupiają na nowoczesności – jest to bowiem propozycja, która pozwala wyeksponować przestrzeń. Minimalizm jest czymś pożądanym przez wiele osób, zwłaszcza tych zapracowanych. Ograniczenie ilości mebli do tych niezbędnych, a także utrzymanie pomieszczenia w jasnej kolorystyce sprawia, że wnętrze napawa nas spokojem i uzyskujemy doskonałą atmosferę do odpoczynku. Meble powinny mieć proste, geometryczne kształty, bez żadnych zdobień – to sprawia, że na pierwsze miejsce wysuwa się ich funkcjonalność, zaś estetykę uzyskujemy dzięki temu, że nas nie przytłaczają.

projektowanie wnętrzWarto jednak pamiętać, że nowoczesne wnętrze nie jest synonimem surowego wnętrza – choć z pozoru wydawać by się mogło, że proste meble, jasne kolory i „brak udziwnień” sprawią, że pomieszczenie będzie bez wyrazu – jest zupełnie inaczej. Efekt przytulności można uzyskać dzięki dodatkom (jednak i tu ważny jest umiar) – warto wybrać atrakcyjne lampy czy zasłony, można pomyśleć także o obrazach przedstawiających sztukę nowoczesną, czy też o czarno-białych fotografiach, które wprowadzą ciekawy nastrój. Z pewnością urządzenie nowoczesnego wnętrza może być nie lada wyzwaniem, właśnie z tego względu, że czasem ciężko znaleźć równowagę pomiędzy minimalizmem a przytulnością pomieszczenia, jednak dobry architekt wnętrz powinien poradzić sobie z tym zadaniem. Zwłaszcza że uzyskanie atrakcyjnego, ciepłego wnętrza w stylu nowoczesnym, świadczy o wysokiej klasy umiejętnościach projektanta.

Jeżeli chcemy więc zmienić nasze mieszkanie – warto zdecydować się na projekt nowoczesnego wnętrza, dzięki któremu zaspokoimy najważniejsze sfery potrzeb: uzyskamy spokój, ciepłą atmosferę, ale jednocześnie dogodzimy swojemu poczuciu estetyki i pragnieniu posiadania modnego, stylowego wnętrza.