Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/beyo/domains/yaidea.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Hydromasaż i chromoterapia w wannie - Ya Idea!

Hydromasaż i chromoterapia w wannie

wanna z hydromasażem

Podczas urządzania łazienki często stajemy przed dylematem: prysznic czy wanna? Choć kabina prysznicowa jest rozwiązaniem zajmującym zdecydowanie mniej miejsca, a także tańszym w eksploatacji, to jednak wanna niesamowicie nas kusi, zwłaszcza jeśli wyboru dokonują kobiety.

Wanna a dobre samopoczucie

wanna z hydromasażem Rozgrzewająca gorąca kąpiel w chłodne jesienne wieczory, ale także chłodne zanurzenie w upalne dni dająca namiastkę schłodzenia w basenie to niezaprzeczalne atuty posiadania wanny. Zanurzenie w wodzie ma niezwykle relaksujący wpływ na nasze spięte mięśnie, pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu pracy czy podczas wolnego weekendu. Ponadto kąpiel może mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie, zwłaszcza jeśli zainwestujemy w opcję z hydromasażem, będącą namiastką SPA we własnym domowym zaciszu. Taka opcja sprawdzi się u miłośników wszelkiego rodzaju masaży, osób intensywnie uprawiających sport, którym często dolegają zakwasy, a także u osób cierpiących na określone schorzenia, bowiem masaże wodne poprawiają krążenie, zwiększają wydolność płucną, wspomagają perystaltykę jelit, a także problemy z zasypianiem. Nie tylko wpływ strumienia wody wyrzucanego pod odpowiednim ciśnieniem ma znaczenie, ale także cała otoczka towarzysząca kąpieli. Uczucie odprężenia i zbawienny wpływ na zasypianie może mieć także światło, sprzyjające wyciszeniu i zrelaksowaniu, dlatego doskonałym rozwiązaniem jest wanna z hydromasażem podświetlana.

wanna z hydromasażem Taki wybór daje możliwość wykorzystania chromoterapii bez wychodzenia z domu. Przez zastosowanie odpowiednich kolorów możemy wpływać na naszą psychikę i ciało odprężająco, ale także pobudzać do działania żywiołowymi, energetycznymi barwami. Zabiegi tego typu są często stosowane w profesjonalnym salonach odnowy biologicznej, ale obecnie możemy cieszyć się zbawiennym wpływem masażu i terapii kolorem we własnej łazience. Ponadto wmontowane oświetlenie sprawia nie tylko, że cała łazienka nabiera nowoczesnego, klimatycznego charakteru. Zastosowanie takiego rozwiązania możliwe jest zarówno przy wannach wbudowanych, jak i coraz bardziej popularnych w ostatnim czasie wannach wolnostojących, dlatego chcąc cieszyć się właściwościami wanny z hydromasażem i podświetleniem nie musimy rezygnować z wymarzonego stylu wnętrza łazienki.

Wanna to rozwiązanie, o którym marzy niejedna z nas. Relaksujący wpływ kąpieli jest nieoceniony po ciężkim dniu w pracy, ale jak się okazuje jej działanie może również oddziaływać na nasze zdrowie, wykorzystując do tego hydromasaż i chromoterapię. Wówczas posiadanie wanny cieszy jeszcze bardziej.