Kuchnie na wymiar firmy „Sobolewski”

Meble

Trzydzieści lat temu było to nie do pomyślenia. Obecnie jest to powszechne zjawisko. Firm zajmujących się wyrobem kuchni na wymiar nie brakuje na polskim rynku. Są one w stanie zrobić meble na wymiar Bydgoszcz do każdej kuchni. Jedną z takich firm jest „Meble Styl” To poznańska firma, która projektowaniem kuchni na wymiar zajmuje się już od ponad dziesięciu lat.

MebleJej file znajdują się w większości polskich miast. Dziesięcioletnie doświadczenie i dynamiczny rozwój pozwolił „Meble Style” stać się liderem w swojej branży. Ich oferta jest naprawdę imponująca. Już sama kolorystyka projektowanych przez nich frontów oraz korpusów meblowych robi wrażenie. Znajdziemy w niej mnóstwo naturalnych odcieni drzew, takich jak: dąb naturalny, dąb biały, orzech, jesion piaskowy, sosna ciemnobrązowa, czy jodła pospolita. Oprócz zastosowania ciekawych barw wspomnianych elementów, również materiał do ich wyrobu jest wart odnotowania. Firma do tego celu używa wyłącznie tak zwanego drewna twardego, czyli dębu, cisu, buku i modrzewia. Z tego też względu ich wyroby cechują solidność i trwałość.

Co do grubości samych blatów meblowych, to firma jest w stanie wyprodukować blaty o każdej niemal grubości wedle indywidualnych życzeń klientów. Powyższe właściwości produkowanych przez poznańską firmę kuchni na wymiar sprawiają, że firma ta w chwili obecnej nie musi się obawiać konkurencji i utraty swojej pozycji lidera