Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/beyo/domains/yaidea.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5383
Meble parkowe i miejskie - Ya Idea!

Meble parkowe i miejskie

Ławka

Jeśli jest do zaaranżowania architektura miejska, do pracy podchodzi grupa Astrini Design, wykonująca niebanalny charakter przeciętnego miejsca. Zamiarem Astrini jest wygospodarowanie w miejscach publicznych warunków do odpoczynku i zainspirowanie ludności do aktywności.

ŁawkaTo skomplikowane zadanie, ale dzięki niepowtarzalnym wyrobom Astrini jest ono realne. Odpowiednie kreowanie przestrzeni jest trudne, ale w Astrini tworzą wyłącznie artyści, których pasją jest kreowanie nudnych przestrzeni. Miejsca odpoczynku, skwery lub przydomowe ogrody – wszędzie, gdzie zechcesz postawić fantastyczne, barwne meble parkowe, trzeba jedynie porozumieć się z pracownią Astrini. Trudni się ona tworzeniem krzeseł, odjazdowych leżanek i pozostałych mebli, które pozwolą przeciętnemu przechodniowi wygodnie zasiąść na placu i nawet w środku głośnego miasta odnaleźć chwilę ukojenia. Wygodne ławki miejskie stoją już w wielu znanych miejscowościach i cieszą się wielkim powodzeniem. Są bardzo modernistyczne, kolorowe i komfortowe, zrobione z plastiku, więc także nieciężkie i łatwe w montażu. Designerów Astrini Design pasjonuje architektura krajobrazu miejskiego – niewielkiej, hałaśliwej przestrzeni, która diametralnie się formuje, powiększa. Wszystkie przedmioty, które mogą stać w centrach parków powinny być nowoczesne oraz przyszłościowe, aby spełniały wymagania nie tylko obecnych, lecz także potomnych generacji.

Zajrzyj na stronę www pracowni i zobacz, jakie wspaniałe projekty już zrealizowano, i jak wiele możliwości pokazują solidne, figlarne meble parkowe postawione w niewielkiej przestrzeni.

Źródło – http://www.astrini-design.pl