Ohydne ogrodzenie mojej nowej sąsiadki czyli gabiony

gabiony

Mieszkam w jednorodzinnym domu wraz z moją żoną i dziećmi, na przedmieściach naszego miasta mamy domek, w wokół niego praktycznie takie same domki jak nasze, coś na styl amerykańskich przedmieść, gdzie rzędowo są ustawiane takie same domki.

Gabiony i ich wysoki cennik

gabionyPewnego dnia wprowadziła się do domu obok nowa sąsiadka, jednak nie była polką. Od razu wiedziałem, że jej nie polubię, był to typ kobiety, która zachowywała się jak taka dama, wszystko robiła z wielką gracją i wyprostowanymi plecami a pijąc herbatę na ogrodzie trzymała filiżankę z małym palcem uniesionym ku górze. Jednak pewnego dnia przeszła samą siebie, wstając rano z łóżka i patrząc przez okno dostrzegłem coś okropnego, coś tak ohydnego, że nawet kwazimodo by od tego uciekł. Było to ogrodzenie wykonane z gabionów. Gabiony cennik, jeśli nie wiecie czym są to was uświadomię. Wyobraźcie sobie klatkę dla zwierząt u weterynarzy, tylko że zamiast zwierząt wepchnięte są tam kamienie i ustawione jako ogrodzenie, dodatkowo cena takiego ogrodzenia jest dwa razy droższa niż zwykłego. Wyszedłem z domu i zawołałem sąsiadkę, aby wytłumaczyła mi co to ma być. Tłumaczyła się tym, że ona nie lubi być odsłonięta i kupiła takie ogrodzenie, bo czytała, że takie są teraz modne i producent zapewniał, iż pomogą jej z hałasem i będą stylowo wyglądać w jej ogrodzie. Nie wytrzymałem, jednak nie mogłem nic zrobić bo był to jej teren, więc pojechałem do sklepu i kupiłem tuje oraz wysokie ogrodzenie panelowe, byle bym nie widział tego okropnego ogrodzenia.

Udało się, tuje i moje ogrodzenie zasłoniły ten ohydny gabion i teraz już nie muszę się tym martwić. Dodatkowo z tego co widziałem sąsiadka po lewej stronie zrobiła coś dokładnie w tym samym stylu.