Różne rodzaje folii maszynowej – automatyczne pakowanie

Folia stretch

Folia stretch jumbo jest niezwykle przydatnym produktem, ponieważ przydaje się w wielu momentach. Jest to folia wielowarstwowa, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. W hurtowniach oraz sklepach dostępna jest w czterech jakościowych takich jak: standard, power, super power oraz ultra power.

Folia stretchSpecjalistyczna folia stretch maszynowa dostępna jest także jako hihg slip, która to cechuje się wysoką przejrzystością, a także brakiem zawartości kleju na zewnętrznej oraz wewnętrznej warstwie. Ta folia idealnie nadaje się do okręcania produktów na paletach, ponieważ dzięki niej palety nie czepiają się do siebie podczas magazynowania lub transportu. Wśród wszystkich producentów folii stretch jumbo najbardziej wyróżniają się firmy Panda Import oraz Euro Prime, z tego względu, że te firmy istnieją od bardzo dawna i mają oni wielkie doświadczenie w tym, co robią. Praktycznie każdy producent folii stretch ma do zaoferowania folie folie jumbo, folie stretch maszynową oraz ręczną. Folia stretch cena zależy, od jakości oraz rodzaju produktu. Tego typu folie dostępne są w kilku kolorach. Najbardziej popularne są folie białe, czarne oraz niebieskie. Co jakiś czas te folie są ulepszane, dzięki czemu powstają nowe grubości, które są jeszcze bardziej wytrzymałe. Każdy producent folii stretch chce zadowolić swoich klientów, dlatego nie narzuca aż tak bardzo wysokich cen. Ceny ustalane są głównie względem wagi danej rolki folii. Za niecałe dwa kilogramy czarnej folii trzeba zapłacić około piętnaście złotych, natomiast za niespełna dwa kilogramy białej przeźroczystej foli trzeba zapłacić około dwanaście złotych. Jak widać różnica nie jest aż tak duża.

Folia stretch producent taki jak Euro Prime czy też Panda Import przekazuje swoje produkty nawet na rynki zagraniczne, dzięki temu, że zaliczają się do najlepszych produktów. Folia stretch producent ulepsza te produkty, aby na bieżąco zadowalać swoich klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Folia stretch cena jest, więc głównie podporządkowywana klientom, aby chętnie sięgali po produkty tych firm.