Tania kawalerka do kupienia

tania kawalerka na sprzedaż

Deweloperzy budują coraz więcej bloków i apartamentowców w których są nie tylko duże mieszkania rodzinne, ale też dużo kawalerek. Takie jednopokojowe mieszkania mogą mieć zaledwie dziesięć metrów kwadratowych, jak i dwadzieścia oraz więcej. Zmienia się też układ mieszkania, czy standard.

Niedroga kawalerka w Krakowie

tania kawalerka na sprzedażZatem nowoczesna tania kawalerka na sprzedaż w Krakowie czy innym dużym mieście może szybko znaleźć chętnego nabywcę. Jakie opcje są do wyboru? Na co zwracać uwagę przy kupowaniu kawalerki? Na pewno dużym wzięciem cieszą się teraz mieszkania dwupoziomowe. To najnowocześniejsza i najbardziej ekskluzywna wersja kawalerek. Na dole znajduje się kuchnia i łazienka a na górze jest antresola na której jest miejsce do spania i szafy. Takie mieszkania są nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane. Miewają kabiny z hydromasażem, wielkie łóżka i kamienne blaty kuchenne. To opcja dla singli i par którym nie potrzebne jest duże mieszkanie (np. długo pracują, rzadko są w domu), ale chcą mieć mieszkanie maksymalnie komfortowe. Standardowe kawalerki z osobną kuchnią są wynajmowane młodym parom, czy studentom. Dzięki temu że kuchnia nie jest połączona z salonem-sypialnią to można tam wstawić dwa łóżka i większą szafę. Takie kawalerki często są w blokach z wielkiej płyty.

tania kawalerka na sprzedażNie prezentują wysokiego standardu, zwykle są nieumeblowane lub minimalistycznie umeblowane, jednak ich cena będzie za to niższa. Takie kawalerki kupowane są jako inwestycja pod wynajem. W Krakowie na pewno najtańsze kawalerki będą na skraju miasta. W dzielnicy zabytkowej i w centrum ceny są zaporowe nawet za najmniejsze mieszkanka. Z kolei na przedmieściach można nabyć przestronną kawalerkę w atrakcyjnej cenie. Również położenie względem sklepów czy przystanków ma znaczenie. Są dzielnice typowo ,,sypialniane”, czyli takie w których jest niewiele marketów, a autobusy jeżdżą raz na jakiś czas. Tu ma się zagwarantowaną ciszę i spokój, ale pod względem praktycznym nie jest to najlepsza opcja. Dlatego też warto celować w mieszkania z dala od centrum, jednak dobrze położone. Może nie przy samym sklepie czy torach tramwajowych, ale na pewno w miejscach z których do marketu można dojść piechotą.

Kończąc rozważania, w Krakowie, tak jak i w innych miejscowościach, można znaleźć zarówno drogie, jak i tanie kawalerki. Dwupoziomowe apartamenty czy małe mieszanka w wielkiej płycie mają swoich zwolenników i przeciwników. Na pewno jednak każdy może znaleźć nieruchomość, która będzie mu w stu procentach odpowiadała.

Zobacz także https://www.krakusik.pl